— by

کارخانه چاپ سپند آریانا

سفارش کارخانه چاپ کارتن سپند آریانا

موضوع : تصفیه مخلوط فاضلاب جوهر ، چسب و نشاسته

هدف : بازگشت آب به چرخه ی تولید

مکان : ساوجبلاغ

به سفارش : جناب آقای امین پور

ظرفیت : 10 متر مکعب

چاپ کارتن سپند آریانا

امروزه آگاهی مردم نسبت به عواقب جبران ناپذیر ناشی از تخریب محیط زیست توسط بشر افزایش یافته است .  بازار به خرید محصولات سبز و دوستدار طبیعت تمایل پیدا کرده است . این امر صنعتگران را به سمت استفاده از روش های نوین در تولید به منظور کاهش میزان آلایندگی سوق داده است . فعالان عرصه چاپ و بسته بندی نیز با تلاش برای دریافت گواهینامه های زیست محیطی مختلف و به کارگیری متخصصان در بخش مدیریت محیط زیست وارد رقابت فشرده ای با یکدیگر شدند . دولت ها قوانین جدیدی در خصوص مسائلی از قبیل آلودگی آب و خاک و هوا  وضع کردند .  همین مسئله صنعتگران را به اصلاحاتی در روش تولید وادار کرد .

در کشور ما نیز فعالیت بسیاری از واحدهای صنعتی نیاز به  رعایت مسائل بهداشتی دارند . در صورت عدم توانایی در رعایت استانداردهای موردنظر جرائم سنگین یا جلوگیری از فعالیت واحد خود راتجربه می کنند . یکی از روش های نوین ضدعفونی که هزینه جاری بسیار کم و اثر گذاری بالایی دارد . سیستم ضد عفونی با گاز ازن می باشد . این فناوری برای تصفیه , ضدعفونی , میکروب زدایی و حذف مواد کلوئیدی به کمک بشر می آید .. استفاده از آن در ایران نیز رو به افزایش است .  آرینا اجرای پروژه ی تصفیه پساب کارخانه چاپ سپند آریانا را در کارنامه ی خود دارد .
اکنون که با مطالعه درباره ما متوجه شدید شرکت آرینا در حوزه ی طراحی و اجرای سیستم های ازن ساز و تصفیه پساب فعالیت دارد ، در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید .
,

خبرنامه

آخرین به‌روزرسانی‌های ما در ایمیل شما.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *