درباره ما بیشتر بدانید :

شرکت آرینا تجهیز متشکل از جمعی از فارغ التحصیلان دانشگاهی و متخصصان مجرب در صنعت آب و فاضلاب است. این شرکت در زمینه سیستم های تصفیه آب , هوا و فاضلاب به صنایع مختلف مشاوره می دهد . آرینا سعی دارد کمکی در زمینه رفع نیاز صنایع به آب و هوای سالم صورت دهد. در همین راستا به طراحی و اجرای سیستم های تصفیه آب و فاضلاب می پردازد . با توجه به مزایای ویژه ازن و کاربرد آن در صنایع مختلف اقدام به فروش دستگاه های ازن ساز در اندازه های مختلف می نماید . آرینا مفتخر است با فروش دستگاه هایی با قیمت بسیار نازلتر و کیفیتی مشابه خارجی و با ارائه خدمات پس از فروش مناسب خدمت گزار صنعت کشور باشد.

نواندیشان آرینا تجهیز

امروزه یکی از مسائل پیش روی اقتصادی جهانی چه در حوزه صنعت و چه در حوزه کسب و کارهای کوچک , معضلات بهداشتی و محیط زیستی است .

در کشور ما نیز فعالیت بسیاری از واحدهای صنعتی به علت عدم رعایت مسائل بهداشتی متوقف شده و یا متحمل جریمه های سنگین می شود . یکی از روش های نوین ضدعفونی که هزینه جاری بسیار کم و اثر گذاری بالایی دارد , سیستم ضد عفونی با گاز ازن می باشد . این فناوری برای تصفیه , ضدعفونی , میکروب زدایی و حذف مواد کلوئیدی به کمک بشر می آید .. استفاده از آن در ایران نیز رو به افزایش است . 

اکنون که با مطالعه درباره ما متوجه شدید شرکت آرینا در حوزه ی طراحی و اجرای سیستم های ازن ساز و تصفیه پساب فعالیت دارد ، در صورت نیاز به مشاوره با ما تماس بگیرید .

مدیر عامل
سرکار خانم قاضی مرادی دکترای مدیریت
رئیس هیئت مدیره
آقای ایرج وطن پرست کارشناس ارشد مهندسی عمران
مدیر تولید
آقای سعید حسن نیا کارشناس ارشد مهندسی آب و فاضلاب
Previous
Next