— by

سفارش کارخانه نخ زاگرس

سفارش کارخانه نخ زاگرس

موضوع : تصفیه پساب رنگرزی

هدف : بازگشت آب به چرخه ی تولید

مکان : اصفهان

به سفارش : جناب آقای قزوینی

ظرفیت : 50 متر مکعب

نخ زاگرس
امروزه صنایع گوناگون و رقابت کشور های در حال توسعه در حال گسترش است . زمین و منایع طبیعی در پی این فعالیت ها دستخوش آسیب های جدی قرار گرفته اند . لیکن در جوامع امروزی وظیفه ی همه ی افراد و ارگانها حرکت در جهت التیام دردهای طبیعت است . کارخانه نخ زاگرس نیز در پیمودن این مسیر به کمک شرکت دانش بنیان نواندیشان آرینا تجهیز در صدد استفاده از سیستم تصفیه فاضلاب برآمد . این واحد با احساس نیاز به صرفه جویی در مصرف آب ، به کمک پکیج تصفیه پساب  تولیدی شرکت آرینا اقدام به رنگبری و بوبری فاضلاب خود نمود . تا با برگرداندن آن به چرخه ی تولید گامی موثر در حفظ منابع طبیعی بردارد .

آب خروجی اکثر کارخانه ها دارای عواملی از جمله مواد آلی یا میکروارگانسیم یا هر چیز دیگری هستند . این پساب می تواند خیلی برای محیط زیست ، انسان و اکوسیستم مضر باشد .

ما در کنار شما خواهیم بود تا با خیال راحت از مزایای تصفیه پساب استفاده کنید . ضمن پیشبرد صنعت و اقتصاد به حفظ منابع محیط زیست کمک می کنیم . در شرکت دانش بنیان خود فناوری جدید و سبز را با دستور العمل های آسان به خدمت شما در آوردیم . شرکت آرینا تجهیز در کنار مسئولین با درایت کارخانه نخ زاگرس در حفظ منافع بشر به محیط زیست خدمت می کند .

در این راستا با بررسی نوع و میزان آلاینده های پساب کارخانه نخ زاگرس به ترکیب مناسب روش های فیزیکی ، شیمیایی و بیولوژیکی پرداختیم . با توجه به حجم فاضلاب و هدف متقاضی سیستم مناسب این کارخانه را طراحی و اجرا کردیم .

 تخصص ما اعتبار ماست .

,

خبرنامه

آخرین به‌روزرسانی‌های ما در ایمیل شما.


دیدگاهتان را بنویسید

نشانی ایمیل شما منتشر نخواهد شد. بخش‌های موردنیاز علامت‌گذاری شده‌اند *