کارخانه کاغذ پرشین آریا

سفارش کارخانه کاغذ پرشین آریا

موضوع : تصفیه پساب تولید کاغذ قهوه ای

هدف : بازگشت آب به چرخه ی تولید

مکان : قم

به سفارش : سرکار خانم محمودی

ظرفیت : 100 متر مکعب

کاغذ سازی

در پی رفع مشکل این واحد صنعتی به طراحی و تولید سیستم تصفیه پساب مناسب پرداختیم .

مجموعه ی پرشین آریا در زمینه ی تولید کاغذ قهوه ای فعالیت می کند . این صنعت مصرف آب قابل توجهی دارد . واحد تولیدی مذکور در بخش کویری مرکز ایران قرار گرفته است . مشکل کم آبی کشور در این محدوده کاملا آشکار است .  تصفیه ی پساب در این شرایط غیر قابل انکار است . متصدیان مجموعه نیاز به بازگرداندن آب به چرخه ی تولید و استفاده ی چندین باره از این نعمت را  به خوبی درک می کند . در همین راستا با تکیه بر دانش منخصصان آرینا تجهیز در صدد اجرای سیستم تصفیه پساب صنعتی برآمد .

در صورت تمایل می توانید با مراجعه حضوری به شرکت و یا کارگاه تولیدی از خدمات مشاوره ای ما بهرمند شوید . همکاران ما در این مجموعه در کنار شما هستند تا با هم گامی موثر در جهت حفظ منابع طبیعی بر داریم .
کارخانه کاغذ پرشین آریا توانست با اجرای سیستم تصفیه پساب با حذف رنگ و بوی فاضلاب واحد تولیدی خود به کیفیت مطلوب جهت استفاده ی مجدد آب در چرخه ی تولید دست پیدا کند .
در این راستا با بررسی نوع و میزان آلاینده های پساب این واحد به ترکیب مناسب روش های فیزیکی ، شیمیایی و بیولوژیکی پرداختیم . با توجه به حجم فاضلاب و هدف متقاضی سیستم مناسب این کارخانه را طراحی و اجرا کردیم .
تلاش ما بر جلب رضایت صنعتگران و حامیان محیط زیست است .
تخصص ما اعتبار ماست .

دیدگاهتان را بنویسید